سراج: بازی با نساجی حکم فینال را دارد، تمرین در دمای 50 درجه راحت نیست

به گزارش وبلاگ ایران 90، سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: اگر می خواهیم در کورس سهمیه آسیایی بمانیم حتما باید سه امتیاز مصاف با نساجی را کسب کنیم و این بازی برای مان حکم فینال را دارد.

سراج: بازی با نساجی حکم فینال را دارد، تمرین در دمای 50 درجه راحت نیست

به گزارش وبلاگ ایران 90، بهنام سراج در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار کرد: باتوجه به شرایط تیم مان و شکست هفته گذشته مقابل تراکتورسازی سعی کردیم بچه های مان را از نظر روانی آماده بازی کنیم. تمرینات مرتبی داشتیم و همه بازیکنان مان را به جز مهدی حنفی که مقداری مصدومیت دارد و شرایط بازی را ندارد، در اختیار داریم و سعی می کنیم برای دریافت سه امتیاز از تمام توان مان استفاده کنیم. اگر می خواهیم در کورس سهمیه آسیایی بمانیم حتما باید سه امتیاز را کسب کنیم و این بازی برای مان حکم فینال دارد. بازیکنان مان قول داده اند و تمام کوشششان را خواهند کرد که بتوانیم دست پر از زمین خارج شویم.

او درباره شرایط پیش آمده در بین تیم های لیگ برتر گفت: من از فدراسیون درخواست و خواهش دارم که تکلیف این بازی ها روشن گردد و در ادامه برنامه برگزاری مسابقات را بدهند. به هر حال دو تیمی که با مشکل کرونا روبرو شده اند، برنامه شان باید با دیگر تیم های مدعی کسب سهمیه آسیایی متناسب باشد. این که بازیشان عقب بی افتد و بعد از همه بازی نمایند اجحاف در حق بقیه تیم ها باشد. فدراسیون باید یک هفته به همه تیم ها استراحت بدهد و پس از این که تکلیف استقلال و فولاد را معین کردند، بازی ها را همزمان باهم برگزار کند.

سراج درباره بدی آب وهوا و شرایط کرونا در خوزستان گفت: نمی خواهم برای شکست مان بهانه بیاورم ولی خیلی سخت است بازیکنان مان را در دمای 50 درجه تمرین دهیم و بعد بخواهیم در دمای 25 درجه بازی کنیم. این کار را برای مان سخت می نماید و وقتی در گرما تمرین می کنیم، تمام انرژی مان را در تمرین می گذاریم و برای مسابقات بازیکنان مان انرژی ندارند بازی نمایند ولی به هر حال ما تابع مقررات فدراسیون هستیم و مجبوریم با این قانون کنار بیاییم.

او افزود: البته تمام کوشش مان را می کنیم که با تمام سختی هایی که در آبادان وجود دارد مقابله کنیم. حتی ساعت 9 شب 44 درجه گرما را تجربه می کنیم ولی با این حال هم بازیکنان مان هم قسم شوند تا دل مردم آبادان را شاد نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سراج: بازی با نساجی حکم فینال را دارد، تمرین در دمای 50 درجه راحت نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراج: بازی با نساجی حکم فینال را دارد، تمرین در دمای 50 درجه راحت نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید