روانشناسی

افسردگی، ما را چاق تر می نماید

جلوی آیینه می ایستیم و خود را با ناامیدی تمام نگاه می کنیم. با خود در ذهن مرور می کنیم: خیلی چاق هستم گاهی این افکار را با صدای بلند جلوی بچه ها بیان می کنیم بدون در نظر گرفتم اثر حرف هایمان بر سلامت روان آنها. بیایید برگردیم به عقب، چه کسی اولین بار به شما...

4 مرداد 1399

دستگاه کاربردی محافظ لمس صورت از سوی پیغام نوری ها اختراع شد

دستگاه کاربردی محافظ لمس صورت با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به همت فارغ التحصیل رشته روانشناسی دانشگاه پیغام نور اختراع شد.

30 اردیبهشت 1399

بهترین سرگرمی های که حالتان را خوب می کنند

سرگرمی ها نوعی استفاده خلاقانه و راضی کننده از اوقات فراغت هستند، اما بعضی از سرگرمی ها فوایدی فراتر از گذراندن وقت برای شما دارند.

20 اردیبهشت 1399

صدای درون ذهن اما واتسون به گوش می رسد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی رانچسکا گرگورینی از ماه نوامبر در نیویورک شروع می گردد.

17 اردیبهشت 1399

ترکیبات این ادویه ضد افسردگی است

به تازگی متخصصان هندی و آمریکایی تایید کرده اند که کورکومین، ماده موثر موجود در زردچوبه، سلامت مغز را تقویت کرده و می تواند به عنوان یک ترکیب ضد افسردگی عمل کند.

5 آذر 1398

معجزه پویانمایی

کار و بار> سیدسروش طباطبا یی پور:به: آقای ایکیو سان باهوشاز: امپراتور کشور ژاپنموضوع: بهبود وضعیت فوتبال کشور ژاپن

2 مهر 1398

ریشه تاخیر در انتخابات والیبال، بلاتکلیفی داورزنی است

کارشناس والیبال ایران گفت: داورزنی به احتمال 99 درصد به فدراسیون والیبال باز می گردد.

25 شهریور 1398

ابزار جدید اینستاگرام برای جلوگیری از خودکشی

تلاش اینستاگرام برای تبدیل این شبکه اجتماعی به محیطی امن تر با ابزار ?Can we help

21 شهریور 1398

دوران هوچی گری به خاتمه رسیده است، مربیان ایرانی آهسته تزریق شوند

جبار قوچان نژاد در مصاحبه با خبرنگاران، درباره تاریخ سازی و کسب عنوان قهرمانی تیم جوانان در مسابقات قهرمانی دنیا گفت: کار بسیار ارزشمندی انجام شد. تا حدودی پیش بینی قهرمانی را داشتیم چراکه بازیکنان این تیم سال ها در کنار هم بودند و پشتوانه تیم بزرگسالان...

9 شهریور 1398

اولین فرد مبتلا به سندروم داون که تحصیل کرد و شاغل شد

خبرنگاران: در سال 2009 فیلم اسپانیایی من هم منتشر شد. شخصیت اصلی فیلم پسر مبتلا به سندروم داون بود. این بیماری مانع تحصیلات دانشگاهی، معلم شدن و هنردوست بودن او نشده بود. این فیلم تخیلی است، اما می تواند مستند هم باشد. بخش اصلی فیلم که درباره تنها فرد مبتلا...

4 شهریور 1398

تکنیک هایی ساده برای کاهش آسیب افرادی که انرژی منفی می دهند

وقتی مجبورید با همکار منفی تان وقت بگذرانید، راه هایی پیدا کنید که پس از آن، فشار ناشی از معاشرت با او را از روی خودتان بردارید.

14 مرداد 1398

بازی ماشین سازی تبریز با سایپا، متاسفانه یک تیم کامل نیستیم

محمدرضا مهاجری عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی ماشین سازی تبریز با سایپا گفت: بازیکنان جدیدی که امروز به ترکیب اضافه شدند نمره قبولی گرفتند، اما در زدن ضربه آخر کم آوردیم که دلیلش کم تجربگی، استرس و تمرکز است.

21 تیر 1398

چرا در نیمه های شب از خواب می پریم؟

برای داشتن نشاط و انرژی کافی در روز باید بتوانیم خواب خوبی در شب داشته باشیم و برای اینکه خواب خوبی در شب را تجربه کنیم باید قوانین مربوط به خواب خوب را رعایت کنیم.

18 تیر 1398

حال و هوای ماهی های گیلان بعد از برد تراکتور

کاپیتان سپیدرود رشت می گوید سپیدرود احتیاج به حمایت مسئولان دارد و امیدوار است با یاری بازیکنان و تماشاگران، تیمش در لیگ برتر بماند.

16 تیر 1398

می خواهم احمقانه رفتار نکنم!

هرکسی در طول زندگی ممکن است دچار برداشت و یا رفتار اشتباهی بشود و حتی گاهی براساس قضاوت اشتباه خود، دست به کارهایی احمقانه بزند؛ کارهایی که بعدها به خاطر انجامشان خود را سرزنش کند. چه کار می توان کرد که کم تر به دام برداشت، قضاوت و رفتار نادرست ویا احمقانه...

22 خرداد 1398

خلاصه 50 کتاب در یک کتاب

زندگی شلوغ امروزی باعث شده تا خیلی وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشید. خلاصه کتاب می تواند راه چاره خوبی باشد که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و هر چیز خوب دیگری را برای شما شنیدنی و جذاب کند. شما می توانید با خواندن خلاصه کتاب های مفید یادبگیرید،...

18 خرداد 1398