اخبار سیاسی

چه کسانی در فهرست جدید دریافت کنندگان سهام عدالت هستند؟

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس: افراد جا مانده از دوره قبل و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مجموع 4 میلیون نفر می شوند که باید به آن ها نیز سهام عدالت پرداخت گردد.

4 مهر 1399

درخواست شفافیت در برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران

به گزارش خبرنگاران، بنا به درخواست کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان تهران، امروز(سه شنبه) نشست مشورتی با گل محمدی مدیرکل و معاونین این اداره کل برگزار شد و آنان ایجاد فرصتی برابر برای برگزاری یک انتخابات صحیح را مورد تاکید قرار دادند.

30 شهریور 1399

هجرت کامو از تباهی زندگی به عظمت عشق

به گزارش خبرنگاران ایرنا نوشت: روزگار سختی بود، شاید چون همواره، شاید مانند اکنون و شاید سخت تر به باور آنها که تجربه اش نموده اند. جنگی که دنیا را در هم پیچیده بود نه فقط نفس سربازان را در جبهه که نفس قلم به دستان و نویسندگان را هم به شماره انداخته بود؛...

28 شهریور 1399

بولتون: ترامپ نمی داند چگونه از امنیت ملی آمریکا دفاع کند

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در واکنش به اظهارات رئیس جمهور کشورش درباره ضرورت خارج کردن نیروهای آمریکایی از جنگ های بی پایان اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا هیچ اطلاعی درباره نحوه دفاع از امنیت ملی این کشور ندارد.

27 شهریور 1399

اردوغان: به لطف سیستم ریاست جمهوری توانستیم به بحران ها پاسخ فوری دهیم

رئیس جمهوری ترکیه امروز (سه شنبه) گفت، کشورش به لطف سیستم ریاست جمهوری جدید قادر به پاسخ گویی سریع و کارآمد به بحران های منطقه ای و جهانی شده است.

23 شهریور 1399

رنگ پاسپورت ها و تفاوت آنها

احتمالا تا به حال به پاسپورت های رنگارنگی که در دستان مسافران هواپیما قرار گرفته، توجه نموده باشید. پاسپورت هایی که هر کدام با رنگ خاصشان یک معنا و مفهومی جداگانه دارد. به راستی رنگ جلد پاسپورت ها به چه معناست و اصلا چه تفاوتی بین رنگ پاسپورت ها وجود دارد؟...

21 شهریور 1399

انتصابات سیاسی و شائبه دار در باشگاه فرهنگی - ورزشی استقلال، وزیر یا مدیرعامل؛ چه کسی مهره ها را می چیند؟

اتفاقات رخ داده اخیر در باشگاه استقلال، این سؤال را مطرح می کند که چه کسانی و با چه اهدافی، انتصابات شائبه دار را در این باشگاه انجام می دهند؟

20 شهریور 1399

ابتلای نماینده شوشتر به کرونا

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد.

19 شهریور 1399

لبنان، شروع نشست ویژه در کاخ بعبدا، تأکید عون و دیاب بر وحدت ملی

رئیس جمهور و نخست وزیر لبنان در شروع نشست گفت وگوها در کاخ بعبدا با حضور احزاب سیاسی بر پایبندی به گزینه ملی برای مقابله با چالش ها و بحران های این کشور تأکید کردند.

9 شهریور 1399

ثبت ملی کارخانه نخریسی مشهد در فهرست آثار ملی ایران ابلاغ شد

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از ثبت ملی کارخانه نخریسی مشهد به شماره 32841 در فهرست آثار ملی ایران خبر داد.

8 شهریور 1399

خبرنگاران 30 هزار نفر در شهرک گلخانه ای مغان مشغول کار می شوند

اردبیل- خبرنگاران - مدیرعامل شرکت شهرک های گلخانه ای کشاورزی کشور خاطرنشان کرد: با بهره برداری از شهرک گلخانه ای 1600 هکتاری مغان در شمال استان اردبیل، 30 هزار نفر مغان مشغول کار می شوند.

7 شهریور 1399

بعیدی نژاد: نشست شورای امنیت انزوای آمریکا را حتی در بین متحدانش نشان داد

سفیر ایران در لندن با اشاره به نشست امشب شورای امنیت درباره قطعنامه 2231 بیان کرد: آمریکا حتی در بین متحدانش نیز منزوی شده بود، به نحوی که پامپئو مجبور شد این جلسه را زودتر ترک کند.

5 شهریور 1399

تشکیل کارگروه اقتصاد فرهنگ و فناوری با همکاری دفتر معاون اول رئیس جمهوری

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در این ملاقات با بیان اینکه تحولات فرهنگی از سال 92 تا به امروز به لحاظ کمی فرایند رو به رشدی داشته است، گفت: فرهنگ حوزه انفاق است و بذری که در حوزه فرهنگ...

4 شهریور 1399

ابلاغ مصوبه اصلاح دستمزد 99

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرای بند های (7) و (8) بخشنامه مزد سال 1399، مصوبه شورای عالی کار را به همه کارفرمایان و کارگاه های مشمول قانون کار ابلاغ کرد.

2 شهریور 1399

امضای بزرگ ترین قراردادنفتی 2020 توسط همسایه جنوبی ایران

خبرنگاران: در بزرگترین معامله انرژی در سال 2020، شش بنگاه جهانی با غول نفتی ابوظبی قراردادی به ارزش 20 میلیارد دلار امضا کردند.

30 مرداد 1399

فیلم، اپل نخستین پیش پرده سریال بنیاد آسیموف را نشان داد

شرکت اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) امسالش نخستین پیش پرده بنیاد، سریال جدید اپل تی وی را که از رشته رمان های بنیاد نوشته آیزاک آسیموف اقتباس شده است، به نمایش درآورد.

30 مرداد 1399

ریاست جمهوری افغانستان:طالبان آزادی نیروهای دولتی را عملی کند

سخنگوی رئیس جمهور افغانستان اظهار داشت که دولت برای آزادی زندانیان طالبان متعهد است اما این گروه نیز باید آزادی نیروهای دولتی را عملی کند.

29 مرداد 1399

نجات و احیای شهر خاموش شاهدیه به کمک گردشگری

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، نجات و احیای شهر خاموش شاهدیه به کمک گردشگری صورت می گیرد.

27 مرداد 1399

خبرنگاران مکزیک برای فروش سوخت به ونزوئلا اعلام آمادگی کرد

تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری مکزیک بیان کرد که در صورت درخواست ونزوئلا آماده فروش سوخت به این کشور است.

24 مرداد 1399

ترکیه: 75 درصد دیوار مرزی با ایران تکمیل شده است

وزیر کشور ترکیه روز دوشنبه گفت 75 درصد طرح ساخت دیوار مرزی با ایران تکمیل شده است.

20 مرداد 1399
تعداد: (165)