آشپزی

طرز تهیه گوجه پونه یک غذای ساده و خوشمزه مخصوص ایلام

طرز تهیه گوجه پونه بسیار ساده می باشد، این غذا یکی از غذا های خوشمزه استان ایلام می باشد که هواداران زیادی را به خود جذب نموده است.

3 تیر 1399

بهترین سرگرمی های که حالتان را خوب می کنند

سرگرمی ها نوعی استفاده خلاقانه و راضی کننده از اوقات فراغت هستند، اما بعضی از سرگرمی ها فوایدی فراتر از گذراندن وقت برای شما دارند.

20 اردیبهشت 1399

با این تست جالب درصدکوررنگی خود را محک بزنید

بسیاری از ما شاید خبر نداشته باشیم که برخی طیف های رنگی را به خوبی تشخیص نمی دهیم و برخی نیز به طور کامل رنگ ها را تشخیص میدهیم. برا این منظور یک آزمون طراحی شده است.

20 اردیبهشت 1399

طرز تهیه کراکت سیب زمینی پنیری

کراکت سیب زمینی پنیری یک غذای بسیار خوش طعم است که به آرامی در دهان آب می گردد و طعم مواد داخل آن به قدری لذیذ است که دلتان نمی خواهد به راحتی سفره غذا را ترک کنید.

16 آذر 1398

محبوب ترین شهرهای توریستی جهان &ndash قسمت اول

محبوب ترین شهرهای توریستی دنیا در میان ایرانیانبسیاری از مردم ایران عاشق سفر هستند و به هر گوشه ای از دنیا سفر می کنند، به همین دلیل سهم عمده ای در شکوفایی صنعت توریسم دنیای دارند. اما در این میان و در طی سالیان متمادی شهرهایی از دنیا نیز هستند که به دلایل...

2 مهر 1398

معرفی بهترین رستوران های اصفهان

بهترین رستوران های اصفهانکشور عزیزمان ایران سرزمینی شگفت انگیز و کهن است و به هر گوشه از این مرز و بوم که سفر کنید با دیدنی ها و جاذبه های تاریخی، فرهنگی و … آشنا می شوید. با این حال، در بین تمام شهرهای ایران، شهر اصفهان به دلیل بناها و شاهکارهای معماری...

14 خرداد 1398

ضرب الاجل استاندار برای برطرف مشکل کمبود آب باغات انجیر پلدختر

به گزارش خبرنگاران، سید موسی خادمی عصر پنج شنبه در جشنواره انجیر سیاه در منطقه زیودار شهرستان پلدختر، گفت: احداث صنایع تبدیلی و تکمیلی در منطقه زیودار پلدختر اولویت دارد اما دولت نمی تواند این بخش را به طور کامل انجام دهد.

2 شهریور 1397