طراحی گرافیکی و چاپ

بنیانگذار انتشارات جاویدان درگذشت

محمود علمی؛ بنیانگذار انتشارات جاویدان در سن 95 سالگی چشم از دنیا فروبست.

14 مرداد 1399

حیدری: تعطیلی کتاب فروشی ها لطمه سنگینی به بازار نشر وارد آورد ، در شرایط فعلی فضای مجازی و فروش آنلاین محصولات می تواند راهگشا باشد

به گزارش خبرنگاران مرتضی حیدری مدیر انتشارات آیندگان با این شرح که وقوع حوادثی هم چون شیوع ویروس کرونا تاثیرات منفی بر کل جامعه دارد و صنف چاپ و نشر هم از این قاعده مستثنا نیست به هنرآنلاین گفت: با شیوع ویروس برای جلوگیری همه گیری آن مدارس و دانشگاه ها...

30 خرداد 1399

اچ آی وی آسیب پنهان جامعه، شناسایی 31 بیمار مبتلا به ایدز در اسدآباد

به گزارش خبرنگاران، نام ایدز، به خودی خود برای ایجاد لرزه بر اندام انسان کافیست، بیماری ای که گرچه راههایی برای پیشگیری از آن کشف شده اما هنوز درمان ندارد.

27 خرداد 1399

ساخت اولین سوپرکار جهان با چاپ سه بعدی

زینگر 21C، یک موتور هشت سیلندر درون سوز و دو موتور الکتریکی دارد که در مجموع 1250 اسب بخار نیرو تولید می کند. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این ماشین 2/9 ثانیه و حداکثر سرعتش 432 کیلومتر در ساعت است.

22 فروردین 1399

وجود سه هزار و 405 نسخه خطی فارسی در آلمان

کریستف راوخ در ملاقات رایزن فرهنگی ایران در آلمان از وجود 3405 نسخه خطی فارسی در کتابخانه ملی برلین اطلاع داد و گفت: نسخ خطی بخش شرقشناسی این کتابخانه به زودی به نسخه های دیجیتال تبدیل می گردد.

1 بهمن 1398

ملکه الیزابت اول، مترجم دست نوشته های روم باستان

آنان دریافتند که سرنخ هایی از قبیل: سرکش بالای حرف ای انگلیسی، کشیدگی افقی حرف اِم، و شکستگی های دسته حرف دی از جمله شواهدی است که نشان می دهد این ملکه در قرن شانزدهم این متن را ترجمه نموده است.

29 دی 1398

اجرای نمایشی ویژه بچه ها و نوجوانان

نمایش سارا و ماه ویژه بچه ها و نوجوانان به میزبانی خانه موزه استاد انتظامی به روی صحنه می رود.

26 دی 1398

اصول محوطه سازی

امروزه برای جبران فاصله میان طبیعت و مردم که با گذشت زمان افزایش می یابد توجه بسیاری به سمت محوطه سازی و افزایش فضای سبز در اطراف خانه جلب شده است .

14 دی 1398