واکنش بهزیستی به انتشار فیلم آزار یک معلول بافقی ، صحت موضوع در دست آنالیز است

به گزارش وبلاگ ایران 90، رئیس اداره بهزیستی بافق در خصوص فیلم انتشار یافته در فضای مجازی با عنوان معلول آزاری گفت: این رخداد در حال آنالیز کارشناسی است و آنالیز های اولیه این حادثه را اثبات نمی کند.

واکنش بهزیستی به انتشار فیلم آزار یک معلول بافقی ، صحت موضوع در دست آنالیز است

به گزارش وبلاگ ایران 90 آنلاین به نقل از ایرنا، فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر این که سر و صورت یک معلول از سوی افراد ناشناس دچار سوختگی شد و چند نوجوان در یکی از خیابان ها با با پاشیدن برف شادی و روشن کردن کبریت باعث آسیب این توانخواه شدند.

محسن خوشگذران اظهار کرد: بهزیستی همیشه در صدد حمایت از معلولان و مدافع حقوق قانونی آنها از مجاری قانونی است و در این مورد نیز تمام کوشش خود را انجام می دهد.

وی اظهار کرد: آنالیز های اولیه نشان می دهد که این رخداد درگیری بین یک کودک با فرد معلول بود که خانواده کودک در صدد جلب رضایت خانواده فرد معلول هستند.

خوشگذران گفت: این که جامعه نسبت به رفتار با یک معلول حساسیت دارد و وقتی آسیب می بیند واکنش نشان می دهد برای بهزیستی بسیار ارزشمند است.

وی اضافه کرد: این رخداد احتیاج به آنالیز های کامل تر کارشناسی دارد و نباید بدون اطلاعات کافی، از عنوان معلول آزاری و امثال آن استفاده گردد. موضوع پس از روشن شدن ابعاد آن به وسیله رسانه ها اطلاع رسانی می گردد.

900 معلول زیرپوشش خدمات بهزیستی شهرستان بافق در استان یزد قرار دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش بهزیستی به انتشار فیلم آزار یک معلول بافقی ، صحت موضوع در دست آنالیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بهزیستی به انتشار فیلم آزار یک معلول بافقی ، صحت موضوع در دست آنالیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید