موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در فهم دقیق مردم از شرایط ریشه دارد

به گزارش وبلاگ ایران 90، رحمانی فضلی گفت: همراهی عمومی و همگرائی اجرایی برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ریشه در فهم دقیق مردم ایران از شرایط و مسئولیت ها دارد.

موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در فهم دقیق مردم از شرایط ریشه دارد

به گزارش ، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه یازدهم فروردین ماه، در انتها نشست ویدئو کنفرانس با استانداران سراسر کشور که به ارزیابی فرایند اجرای 4 روز نخست طرح فاصله گذاری اجتماعی اختصاص یافت، ضمن تقدیر مجدد از مجموعه مدیران و کارکنان وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی، پزشکان، پرستاران و سایر کادرهای درمانی در راستای درمان و مبارزه با بیماری کرونا در کشور، گفت: بحمد ا... اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا، هم با رضایت، موافقت و همراهی مردم روبرو شده است و هم، همگرائی و هم افزائی مؤثری بین بخش ها و دستگاه ها در قوای مختلف علی الخصوص بر سر اجرای این طرح وجود دارد.

وزیر کشور اضافه کرد؛ این همراهی عمومی و همگرائی اجرایی برای اجرای طرح، از یک سو مرهون قانع کردن سازی پیروز افکار عمومی توسط رسانه ملی و سایر رسانه ها و از سوی دیگر، ناشی از جدیت و اهتمام ویژه در اجرای طرح از سوی مجریان در سطوح ملی و استانی است و همه این ها ریشه در فهم دقیق مردم شریف ایران از شرایط و مسئولیت ها دارد.

رحمانی فضلی با اشاره به رعایت الزامات و دستورالعمل های بهداشتی از سوی عموم مردم و توجه ویژه اقشار مختلف به کنترل مراودات بین فردی و اجتماعی برای پیشگیری از شیوع بیماری، خاطر نشان کرد: افرادی که دستورالعمل ها و حریم های معین شده برای مبارزه با شیوع کرونا را رعایت ننمایند، هم مرتکب تخلف شده اند و هم به خود و جامعه ظلم می نمایند.

وزیر کشور همچنین با اشاره به هماهنگی های بسیار مؤثر موجود بین بخش های مختلف دست اندر کار در استان ها برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی،گفت: حضور و تدابیر مؤثر استانداران منشاء این هماهنگی است و بحمدا... استانداران و همکارانشان با روحیه قوی و با انگیزه های دینی و ملی، پای کار هستند و شرایط را در استان ها مدیریت می نمایند.

رحمانی فضلی همچنین با اشاره به گستردگی کار در سطح کشور و اهمیت استفاده از همه ظرفیت های موجود در مناطق گفت: اقدامات مفید و مؤثر شهرداری ها در مبارزه با کرونا و طرح های خلاق و خودجوش دهیاری ها برای پیشگیری از شیوع بیماری شایسته تقدیر است.

وزیر کشور در انتها ابراز امیدواری کرد، با لطف خدواند و به برکت این ایام فرخنده و مجاهدت دست اندرکاران عرصه درمان و همه کسانی که در کشور با نیت های خالصانه و در جهت کسب رضایت الهی به مردم خدمت می نمایند، فرایند بهبود و برطرف کامل بیماری هر چه زودتر در دسترس قرار گیرد.

لازم به ذکر است، خبر نشست ویدئو کنفرانس وزیر کشور با استانداران در همین پایگاه خبری اطلاع رسانی می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در فهم دقیق مردم از شرایط ریشه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در فهم دقیق مردم از شرایط ریشه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید