قطع امید کالدرون از مهاجم برزیلی، سرمربی پرسپولیس به دنبال گزینه ای بهتر از جونیور

به گزارش وبلاگ ایران 90، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از مهاجم برزیلی تیمش قطع امید کرده و به دنبال مهاجمی است که کیفیت بالاتری داشته باشد.

قطع امید کالدرون از مهاجم برزیلی، سرمربی پرسپولیس به دنبال گزینه ای بهتر از جونیور

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ایران 90، پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی در فصل جابجایی نزدیک به دو ماه وقت گذاشت و در نهایت در آستانه شروع بازی های لیگ، جونیور براندائو را با قرارداد تقریبا 350 هزار یورویی به خدمت گرفت. بازیکنی که قبل از آمدنش به ایران کالدرون از وی به نیکی یاد کرده و تاکید داشت که می تواند خواسته هایش را برآورده کند. او حتی مدعی شد جونیور به خاطر اینکه در شرایط بدنی خوبی قرار گرفته است خیلی زود خودش را با تیم وفق خواهد داد.

کالدرون یک هفته بعد از حضور جونیور در تمرینات متوجه شد که این بازیکن نه از نظر بدنی آماده است و نه کیفیت فنی دارد و به همین خاطر در مصاحبه هایش به تعریف و تمجید ها از جونیور انتها داد و از باشگاه خرده گرفت که چرا در جذب بازیکن خارجی دیر عمل کرد و گزینه های مدنظرش را به خدمت نگرفت. کالدرون در نشست خبری پیش از دربی پایتخت با بیان اینکه جونیور گزینه نهم او برای پرسپولیس بود به نوعی نسخه این بازیکن را در تیمش پیچید.

بازی پرسپولیس و ماشین سازی در جام حذفی آخرین فرصت کالدرون به جونیور بود تا خودش را نشان دهد که او در این امر ناکام بود و در بازی با شهر خودرو فرصت بازی پیدا نکرد. از این پس هم شرایط برای جونیور در پرسپولیس بسیار سخت خواهد بود و شاید با او رفتاری شود که خودش چمدان هایش را جمع کرده و راهی کشورش شود.

کالدرون در حال حاضر به فکر یک جانشین مناسب برای جونیور است و قصد دارد بازیکنی با کیفیت بیاورد. در این زمینه قرار نیست باشگاه پرسپولیس همه اختیارات را به سرمربی آرژانتینی دهد چرا که او یک بار در مورد انتخاب جونیور نمره مردودی گرفته است. از این رو محمد حسن انصاری فرد که مدیر کاملا فوتبالی است قرار شده در جذب مهاجم خارجی برای تیمش نقش مهمی ایفا کند.

پرسپولیس به فکر جذب مهاجم خارجی خوب است و از آنجا که بازیکنان با کیفیت هم اکنون در تیم های دیگر مشغول بازی هستند، این باشگاه برای نیم فصل بازیکن مدنظرش را جذب خواهد کرد.

ضمن اینکه ممکن است قرارداد جونیور زودتر از نیم فصل توافقی فسخ و وی راهی کشورش شود. ایرج عرب قبل از رفتن از پرسپولیس 150 هزار یورو به این بازیکن پرداختی داشته که این کار در نوع خودش بسیار عجیب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قطع امید کالدرون از مهاجم برزیلی، سرمربی پرسپولیس به دنبال گزینه ای بهتر از جونیور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع امید کالدرون از مهاجم برزیلی، سرمربی پرسپولیس به دنبال گزینه ای بهتر از جونیور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید