فاطمه معتمدآریا: نمی توان کسی را از کار کردن منع کرد

به گزارش وبلاگ ایران 90، فاطمه معتمدآریا معتقد است: هنرمندان برای تامین معیشت خود باید با رعایت پروتکل های بهداشتی کار نمایند.

فاطمه معتمدآریا: نمی توان کسی را از کار کردن منع کرد

این بازیگر که به عنوان یکی از داوران بخش تئاتر جشنواره هنر زنده است، با این رویداد هنری همکاری دارد، درباره برگزاری این جشنواره گفت: در یک سال و نیمی که گذشت، همه تجربه دورکاری داشتند و این موضوع هم سخت بود و هم لذت بخش، زیرا اختیار همه چیز در دستان خودتان است ولی سختی آن، به نداشتن مخاطب برمی شود.

او با بیان اینکه هنر نیازی به زنده نگه داشتن ندارد، اضافه کرد: شاید در ظاهر متوجه نشویم که هنر زنده است اما در ذات خود جریان دارد چراکه هنر از بین نمی رود و مانند حیات و هستی بشر امروز به زندگی ادامه می دهد و فقط گاهی اوقات نمودهای عینی پیدا می نماید.

معتمدآریا درباره فعالیت هنرمندان در دوران کرونایی شرح داد: هنرمندان باید در این شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی کار نمایند. اگر آنان حمایت و از نظر معیشتی تامین می شدند بهتر بود تا بهتر شدن شرایط در آینده نزدیک سکوت نمایند اما از آنجا که در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد، نمی توانیم کسی را از کار کردن منع کنیم.

او در ارزیابی آثار بخش تئاتر جشنواره هنر زنده است نیز گفت: بسیاری از هنرمندان هنوز با پلتفرمی که برای ارائه برخط (آنلاین) آثار نمایشی ایجاد شده، آشنایی ندارند. بخشی از آثار جوان ها در داخل کشور، استثنایی و بی نظیر بود. از مجموعه کارهای نمایشی که مورد قضاوت قرار گرفتند، چندین کار درخشان وجود داشت که ما را به دیدن تئاترهای حیرت انگیز در آینده امیدوار می نماید.

منبع: همگردی

به "فاطمه معتمدآریا: نمی توان کسی را از کار کردن منع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاطمه معتمدآریا: نمی توان کسی را از کار کردن منع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید