عزیزی خادم: هزینه فوتبال برابر ایجاد شادی اش، ناچیز است

به گزارش وبلاگ ایران 90، شهاب الدین عزیزی خادم، در سالن همایش های صداوسیما و در ملاقات اعضای تیم ملی فوتبال با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما، گفت: من از خوشحالی ملت ایران خوشحالم. رضایت مندی افکار عمومی بسیار بسیار مهم است و بالاترین سعادت امروز است. اعضای تیم ملی همه در کنار هم غرورآمیز این کار تاریخی را انجام دادند. ما قدرشان را می دانیم و ان شاءالله در مرحله بعد که کار سخت تر است ما را غرور نخواهد گرفت و ان شاءالله مرحله بعد را با شکوه تر قدم برداریم.

عزیزی خادم: هزینه فوتبال برابر ایجاد شادی اش، ناچیز است

وی اضافه نمود: در راه توسعه فوتبال همه ما موظفیم. این فدراسیون متفاوت ظاهر شده است. من اعتقاد به کار جمعی دارم. تک تک بچه ها با قلب شان کنار تیم ملی بودند و کار تاریخی انجام دادند. این اتفاق ورق دیگری از تاریخ بود. بحرین تا الان در کشورش از ما شکست نخورده بود و عراق را هم 10 سال بود شکست نداده بودیم. تیم ملی اگر در یک بازی مساوی می کرد جام جهانی را از دست داده بود.

رئیس فدراسیون فوتبال توضیح داد: باری از مسائل را همه با هم برداشتیم. هیچکس هم نمی تواند این افتخار را مثله کند. ما باید یاد بگیریم به هم احترام بگذاریم. در نقاط مختلف به فوتبال افتخار می نمایند و فوتبال مظهر اتحاد ملی شده است. تیم ملی باید دو ماه دیگر به مسابقات برود. باید رقبا را ببینیم و برنامه ریزی کنیم. نگاه ما توسعه فلسفه تیم ملی خواهد بود. نگاه فدراسیون متفاوت تر از فدراسیون قبلی خواهد بود. به نظرم برترین گفتار عمل است. از دوستان در وزارت ورزش، دولت و صداوسیما و آقای نوبخت تشکر می کنم. ما اعتقاد داریم فوتبال فراتر از سیاست است و اگر هر قدم به سیاست نزدیک شویم از فوتبال دور می شویم. ان شاءالله این نگاه را تسری بدهیم. عمر مثل برق و باد می گذرد و اگر این فضا را ایجاد کنیم برای مان سعادت در جهان و آخرت است.

عزیزی خادم گفت: خواهش من این است فدراسیون را تنها نگذاریم. فدراسیون مسائل زیادی داشت، ولی جانانه کنار هم ایستادیم و 80 میلیون ایرانی را خشنود کردیم. کسانی که صدای من را می شنوند فوتبال ملی را تنها نگذارند. هر کدام از ما مسئولیم برای شادی مردم یاری کنیم. دور بعد سخت تر و هزینه برتر است، ولی مقابل شادی و خرسندی که ایجاد می گردد این هزینه ناچیز است. فوتبال ملی به همکاری ملی و کار ملی احتیاج دارد. خواهش من این است که در هیجان این فضاها نمانیم، ولی بتوانیم واقع گرایانه و عمل گرایانه کار را جلو ببریم. فوتبال ملی امروز سربلندانه و سرفرازانه مردم را خشنود نموده و این حاصل چیزی جز همدلی و همراهی نیست. شرایط سخت تر شده است و این احتیاج به همکاری سخت تری دارد. ان شاءالله در شهریور هم ما در پنج بازی اول کار را تمام کنیم و کار به اما و اگر کشیده نگردد.

وی با یادآوری اینکه میزبانی را به ناحق از ما گرفته بودند.، یادآور شد: فدراسیون فوتبال در شرایطی بود که من قرض کردم. این زیبنده فوتبال و این کشور نیست. اعتبار فوتبال بخشی از منافع ملی و منافع نظام ماست. این مشروعیت بخشی را باید برگردانیم و مشروعیت زا باشیم. فوتبال را در راستا خودش که توسعه است قرار دهیم و باعث شادمانی مردم شویم.

منبع: فرارو

به "عزیزی خادم: هزینه فوتبال برابر ایجاد شادی اش، ناچیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: هزینه فوتبال برابر ایجاد شادی اش، ناچیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید