صدای درون ذهن اما واتسون به گوش می رسد

به گزارش وبلاگ ایران 90 به نقل از ورایتی، فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی رانچسکا گرگورینی از ماه نوامبر در نیویورک شروع می گردد.

صدای درون ذهن اما واتسون به گوش می رسد

داستان این فیلم با اقتباس از رمان اما فارست درباره یک زن انگلیسی دوقطبی و یک روان شناس از خود گذشته ساخته می گردد؛ روانشناسی که سعی دارد جان خودش را نجات دهد و در همان حال جان این زن را نیز نجات می دهد. آلیسون اوون و مایکل بنارویا از کمپانی بنارویا پیکچرز کار تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارند.

رییس شرکت فیلم تراست آریل وینزیانو در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو اظهار داشت اما واتسون برای این نقش انتخاب شده است. وینزیانو حقوق بین المللی فیلم را در اختیار و CAA کار فروش داخلی را در دست دارد.

واتسون بعد از کامل کردن مجموعه فیلم های هری پاتر در فیلم های دیگری مانند حلقه بلینگ و این انتها است ظاهر شد. این بازیگر 23 ساله در فیلم نوح ساخته جدید دارن آرنوفسکی در کنار راسل کرو، جنیفر کانلی و آنتونی هاپکینز بازی خواهد نمود.

در حالی که اوایل سال 2011 دیوید ییتس کارگردان هری پاتر قرار بود فیلم صدای تو در ذهنم را برای کمپانی لندنی روبی فیلمز کارگردانی کند، انتها فرانچسکا گرگورینی برای این کار انتخاب شد. استنلی توچی از مدتها پیش به عنوان یکی دیگر از بازیگران فیلم انتخاب شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صدای درون ذهن اما واتسون به گوش می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدای درون ذهن اما واتسون به گوش می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید