شهروندان در پارک ها فاصله خود را با هم رعایت نمایند

به گزارش وبلاگ ایران 90، خبرنگاران/قم مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: شهروندان در روز طبیعت با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در فضای سبز و پارک ها حاضر شوند.

شهروندان در پارک ها فاصله خود را با هم رعایت نمایند

پیغام جوادیان امروز در جمع وبلاگ ایران 90 توضیح داد: با توجه به ابلاغ جدید سخنگوی ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا ممنوعیت حضور شهروندان در بوستان ها لغو شده و شهروندان می توانند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در بوستان ها حضور یابند.

وی افزود: شهروندان از تجمع بیش از استانداردهای مشخص شده دوری نموده و حفظ سلامت خود و خانواده خود را بیش از گذشته مورد توجه قرار دهند.

به گفته وی، شهرداری آمادگی کامل برای حضور شهروندان در بوستان ها و فضاهای سبز را دارد.

جوادیان اعلام کرد: ضدعفونی سرویس های بهداشتی، نمازخانه ها، مجموعه های بازی بچه ها و وسایل ورزشی و تندرستی در دستور کار قرارگرفته است.

وی ادامه داد: با وجود ضدعفونی تمام مراکز تفریحی و بهداشتی از شهروندان تقاضا داریم از تجمع در نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی و اماکن مسقف خودداری نموده و در این اماکن حتما و الزاما از ماسک استفاده کنند.

وی تاکید نمود: همچنین در فضاهای باز رعایت فاصله گذاری اجتماعی را مد نظر قرار دهند و از هر گونه تجمع و دورهمی خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شهروندان در پارک ها فاصله خود را با هم رعایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهروندان در پارک ها فاصله خود را با هم رعایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید