شبکه سازی مهمترین دستاورد طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

به گزارش وبلاگ ایران 90، خبرنگاران/یزد دبیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در یزد گفت: شبکه سازی در مشاغل خانگی موجب استمرار، پایداری، ماندگاری و معین شدن راستا توسعه آن شغل در آینده می گردد.

شبکه سازی مهمترین دستاورد طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

محمد زارع در گفت وگو با وبلاگ ایران 90 از ایجاد 10 شبکه در کسب و کارهای خرد و خانگی با همکاری پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان اطلاع داد و اظهار کرد: یکی از اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این است که فعالیت افرادی که به صورت جزیره ای و خرد کار می نمایند، منسجم گردد.

وی با تاکید بر این که با شبکه سازی، استمرار و دوام مشاغل در قالب شبکه های خانگی تضمین می گردد، گفت: بعضی از این شبکه ها ممکن است در مقیاس کوچک و محلی ایجاد و تداوم داشته باشد و بعضی هم در قالب به شبکه های استانی ایجاد می گردد ولی در نهایت برای افراد فعال در این حوزه ها، شبکه سازی شده و در این شبکه، طراحان مختلف، بازاریابان و افراد مختلف در حوزه های مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار می نمایند تا بتوانند فعالیت منسجم تری داشته باشند.

دبیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در یزد اعلام کرد: این اتفاق در یزد به برترین وجه شکل گرفته و این امر هم افزایی را افزایش داده و سرعت فروش محصول را ارتقا می دهد.

زارع با بیان این که در این طرح موضوع برندینگ هم مورد تاکید است، اضافه نمود: در قالب این طرح، 10 شبکه در استان شکل گرفته و امیدواریم بتوانیم برای بیش از 1800 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد کنیم.

یادآور می گردد؛ طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان یزد با همکاری خوب اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و با کوشش بسیار از سوی سازمان جهاد دانشگاهی یزد دنبال می گردد و استفاده از پیشران های باسابقه و پویا در رشته های مختلف، موجب کسب موفقیت در این طرح شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شبکه سازی مهمترین دستاورد طرح ملی توسعه مشاغل خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه سازی مهمترین دستاورد طرح ملی توسعه مشاغل خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید