رمضانی: کمیته انضباطی درباره نتیجه پارس جنوبی و استقلال تصمیم می گیرد

به گزارش وبلاگ ایران 90، سرپرست تیم استقلال گفت: مستندات و اسناد و مدارک را ارائه دادیم، سازمان لیگ هم گزارشش را می دهد و کمیته انضباطی درباره نتیجه پارس جنوبی و استقلال تصمیم می گیرد.

رمضانی: کمیته انضباطی درباره نتیجه پارس جنوبی و استقلال تصمیم می گیرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ایران 90، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال درمورد اینکه گفته می گردد سازمان لیگ اعلام نموده اگر استقلال به جم نرود، 3 بر صفر بازنده خواهد شد، گفت: بعید می دانم چنین اتفاقی رخ دهد، اما با توجه به شرایط، بحث اصلی ما سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان و تیم حریف است. می توانستیم اعلام نکنیم و برویم بازی کنیم. متاسفانه در فوتبال خیلی از تیم ها برای امتیاز ممکن است هرکاری بکنند.

سرپرست تیم استقلال درباره ادعا های باشگاه پارس جنوبی و وجود بعضی پشت پرده ها درباره تست های کرونای استقلالی ها گفت: هیچ پشت پرده ای نداریم. اگر می خواستیم سو استفاده کنیم، بدون اینکه اعلام کنیم می رفتیم بازی می کردیم و امتیاز می گرفتیم. اما افاضلی، سرمربی پارس جنوبی، چون همسرش در ایفمارک حضور دارد، می تواند اطلاعات کامل را از او بگیرد.

رمضانی در خصوص تعطیلی تمرینات استقلال به مدت 2 هفته، بیان کرد: امروز باید ببینیم شرایط تست ها چگونه است. فعلا 13 نفر مبتلا داریم و مرحله دوم بحث کادر ما است که هنوز اضافه نشده اند.

بیشتر بخوانید:

  • لحظه شماری استقلال برای معین شدن جواب تست کرونای کادر فنی

او درباره اینکه گفته شده تیم ها می توانند به آزمایشگاهی بروند و پول بدهند و تست کرونای آن ها مثبت گردد، گفت: ممکن است اینگونه باشد، اما ما اینطور نیستیم. آمادگی داریم هرموقع سازمان لیگ خواست تست بدهیم. ای کاش به جای این کارها، دیگر تیم ها، استقلال را الگو قرار بدهند نه اینکه بخواهند به خاطر منافع خود هر کاری بکنند. من فکر می کنم در نهایت استقلال به عنوان یک الگو بین تمام تیم ها مطرح می گردد.

رمضانی در واکنش به اینکه یکی از اعضای ستاد مبارزه با کرونا در ورزش گفته لیگ برتر یک هفته تعطیل خواهد شد، بیان کرد: من این را نمی دانم، اما شرایط مناسب نیست. از روز اول داد و فریاد زدیم که شرایط برای برگزاری مسابقه مناسب نیست. روزی هم که می خواستیم به اهواز برویم گفتیم آنجا منطقه قرمز است و اجازه بدهید شهر دیگری بازی کنیم. قبل از سفر به اهواز همه چیز خوب بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه سعید آذری مدعی شده استقلال وقتی از اهواز برگشته تست داده و موردی مثبتی نداشته است، گفت: این ویروس یک دوره نهفته دارد و بعد از آن همه چیز معین می گردد. اگر همین الان هم با یک فرد مبتلا برخورد داشته باشیم و مبتلا شده باشیم ممکن است 5-6 روز بعد آزمایش مان مثبت گردد. متاسفانه هر حرفی می زنند.

رمضانی در خصوص اینکه آیا سازمان لیگ صحبتی در خصوص نتیجه بازی با باشگاه استقلال داشته، بیان کرد: خیر ما مستندات و اسناد و مدارک را دادیم. سازمان لیگ هم گزارش خود را می دهد و بعد از آن کمیته انضباطی تصمیم می گیرد که چه اتفاقی برای این بازی می افتد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رمضانی: کمیته انضباطی درباره نتیجه پارس جنوبی و استقلال تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: کمیته انضباطی درباره نتیجه پارس جنوبی و استقلال تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید