رسانه انگلیسی: قیمت جهانبخش مناسب آژاکس است، استقبال علیرضا برای انتقال به آمستردام

به گزارش وبلاگ ایران 90، اکنون آژاکس برای جذب این هافبک ایرانی وارد عمل شده است. مارک اورماس، مدیر باشگاه آژاکس 2 سال پیش برای جذب هافبک ایرانی وارد عمل شد ولی دستمزد بالای این بازیکن باعث شد تا این بازیکن راهی برایتون گردد.

رسانه انگلیسی: قیمت جهانبخش مناسب آژاکس است، استقبال علیرضا برای انتقال به آمستردام

یک رسانه انگلیسی زبان در گزارشی به احتمال انتقال هافبک ایرانی برایتون به باشگاه آژاکس پرداخت.

رسانه انگلیسی: قیمت جهانبخش مناسب آژاکس است/ استقبال علیرضا برای انتقال به آمستردام

به گزارش فارس، به نقل از سایت sportwitness انگلیس، علیرضا جهانبخش در سال 2018 با مبلغ 17 میلیون پوند از آلکمار هلند به برایتون انگلیس ملحق شد. ولی این بازیکن عملکردی ناامید کننده در این 2 فصل داشت.

اکنون آژاکس برای جذب این هافبک ایرانی وارد عمل شده است. مارک اورماس، مدیر باشگاه آژاکس 2 سال پیش برای جذب هافبک ایرانی وارد عمل شد ولی دستمزد بالای این بازیکن باعث شد تا این بازیکن راهی برایتون گردد.

اما اکنون با توجه به عملکرد ضعیف جهانبخش دستمزدش پایین آمده و آژاکس می تواند دستمزد او را پرداخت کند و اکنون بهترین زمان برای جذب این بازیکن ایرانی است. اکنون آژاکس بوسیله مارتن استکلنبرگ ارتباط خوبی با باشگاه برایتون دارد و به نظر استکلنبرگ جهانبخش استقبال می نماید تا به آمستردام بیاید.

با این وجود آژاکس برای جذب هافبک ایرانی احتیاج به منابع اقتصادی دارد. باید بعضی از بازیکنانش را بفروشد تا بتواند مبلغ خرید جهانبخش را تامین کند.

منبع: عصر ایران

به "رسانه انگلیسی: قیمت جهانبخش مناسب آژاکس است، استقبال علیرضا برای انتقال به آمستردام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه انگلیسی: قیمت جهانبخش مناسب آژاکس است، استقبال علیرضا برای انتقال به آمستردام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید