خوابگاه دانشجویی دانشگاه فردوسی با ظرفیت 500 نفر احداث می شود

به گزارش وبلاگ ایران 90، معاون دانشجویی دانشگاه فردوسی از احداث خوابگاهی با کمک بنیاد خیریه دانشجویی با ظرفیت 500 دانشجو خبر داد.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه فردوسی با ظرفیت 500 نفر احداث می شود

حمید رضا طاهری، معاون دانشجویی دانشگاه فردوسی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ ایران 90، با اشاره خوابگاه دانشجویی در دانشگاه گفت: خوابگاهی با کمک بنیاد خیریه دانشجویی با ظریفت 500 نفر درحال ساخت است.

طاهری گفت: دانشگاه فردوسی 5 خوابگاه با ظرفیت پذیرش 2500 دانشجو برای پسران و هفت پردیس دختران با ظرفیت 2800 دانشجو و خوابگاه متاهلی با 60 خانواده ظرفیت دارد.

معاون دانشجویی دانشگاه فردوسی شرح داد: خوابگاه دانشجویی، به عنوان سرپناه و محیط امن برای زندگی گروهی موقت از دانشجویان با ترکیب متنوعی از عوامل اجتماعی، انسانی، فیزیکی، روانی، زیست محیطی، و ... مجموعه ای زنده و فعال است.

وی گفت: برای بهره گیری از مشارکت فعال دانشجویان در جهت حفظ و نگه داری خوابگاه ها و ارتقای سطح اخلاقی و رفتاری دانشجویان در خوابگاه، شناخت و پاسخ گویی سریع به نیاز های متنوع و کم تر شناخته شده دانشجویان، اهدافی سرلوحه کار قرار گرفته و در اداره خوابگاه های دانشگاه فردوسی مشهد به کار گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خوابگاه دانشجویی دانشگاه فردوسی با ظرفیت 500 نفر احداث می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوابگاه دانشجویی دانشگاه فردوسی با ظرفیت 500 نفر احداث می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید