خبرنگاران تداوم بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی برای پیشگیری از کرونا

به گزارش وبلاگ ایران 90، تبریز - خبرنگاران - معاون گردشگری و سرمایه گذاری آذربایجان شرقی با اشاره به تداوم بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری استان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: در این راستا تا به امروز 80 بازدید از این تاسیسات اجرا شده است.

خبرنگاران تداوم بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی برای پیشگیری از کرونا

احمد حمزه زاده، روز چهارشنبه در گفت و گو با وبلاگ ایران 90 با بیان اینکه بازدیدهای نظارتی از این تاسیسات از 7 اسفند از سوی گروه های نظارتی تلفیقی در استان آغاز شده است، اضافه نمود: برای پیشگیری از شیوع این ویروس دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمام تاسیسات گردشگری استان ابلاغ شده است و این مراکز ملزم به رعایت این دستورالعمل ها هستند.

وی گفت: در بازدیدهای نظارتی که در روزهای 7 تا 10 اسفند از محورهای شمال شرقی، غرب و جنوب غربی استان انجام شده حاکی از اقدام مستمر و خودجوشی از سوی بخش عمده ای از تاسیسات گردشگری برای ضدعفونی و رعایت نکات بهداشتی در این اماکن است.

در پی شیوع بیماری کرونا در کشور و لزوم رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامتی جامعه، تمام مراکز تفریحی، فرهنگی، تاریخی و گردشگری آذربایجان شرقی تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تداوم بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی برای پیشگیری از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تداوم بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی برای پیشگیری از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید