خبرنگاران تحویل رایگان نهال در منازل شهروندان تهرانی

به گزارش وبلاگ ایران 90، تهران-خبرنگاران- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه برنامه آیه های سبز را به مناسبت روز درختکاری با هدف تحویل رایگان نهال در منازل شهروندان برگزار می نماید.

خبرنگاران تحویل رایگان نهال در منازل شهروندان تهرانی

به گزارش روز چهارشنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شعار این ویژه برنامه #هر-ایرانی-یک-درخت است که با هدف اشاعه فرهنگ درختکاری و تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه از 15 تا 22 اسفندماه برگزار می گردد.

در ویژه برنامه آیه های سبز، سازمان فرهنگی هنری شهرداری با همکاری سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران امکانی فراهم نموده که با رعایت حداکثری نکات بهداشتی، برای شهروندان متقاضی نهال به درِ منزل ارسال گردد.

تیم کارشناسی درختکاری نیز با حضور در منازل شهروندان به آنان مشاوره های لازم را در زمینه کاشت نهال و کارشناسی فضای سبز ارائه خواهند کرد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از تردد شهروندان در سطح شهر برای تهیه نهال، این برنامه برای تحویل رایگان نهال در منازل با استفاده از تماس تلفنی طراحی شده است.

شهروندان متقاضی دریافت نهال می توانند با تماس با سامانه 1837 درخواست خود را اعلام نمایند سپس با توجه به محل سکونت تماس گیرنده، با همکاری مدیریت فرهنگی هنری مناطق و سازمان بوستان ها و فضای سبز ارسال نهال انجام خواهد شد.

15 تا 22 اسفندماه هفته منابع طبیعی نامگذاری شده و 15 اسفند نیز روز درختکاری است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تحویل رایگان نهال در منازل شهروندان تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تحویل رایگان نهال در منازل شهروندان تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید