خبرنگاران بدرقه شهید خدمت در بیمارستان شهدای قم

به گزارش وبلاگ ایران 90، قم - خبرنگاران - پیکر یکی از شهیدان سلامت قم که در راستا خدمت به بیماران کرونایی جان خود را از دست داد در میان حزن و اندوه همکاران و پرسنل کادر درمان بدرقه شد.

خبرنگاران بدرقه شهید خدمت در بیمارستان شهدای قم

به گزارش عصر شنبه وبلاگ ایران 90 از دانشگاه علوم پزشکی قم پیکر شهید محمد رضا قاسمی بنابری شهید راه خدمت و مسئول نقلیه بیمارستان شهدای قم با حضور تعدادی از پرسنل کادر بهداشت و درمان در محل خدمت این شهید عرصه سلامت و مبارزه با کرونا مورد بدرقه و استقبال نهاده شد.

قاسمی بنابری که به دلیل انتقال بیماران کرونایی، خود مبتلا به این ویروس شده بود، در نهایت آسمانی شد.

هفته پیش نیز اعظم نجفی فرد از پزشکان قمی و کادر فعال مقابله با کرونا در اثر همین بیماری درگذشت.

از ابتدای شیوع کرونا در اسفند ماه پارسال، دهها تن از کادر درمانی قمی به کرونا مبتلا شده اند و چند نفر تا به امروز جان باخته اند.

یکی از تازه ترین آمارها حاکی است در روندی بسیار نگران نماینده، تست کرونای 186 نفر از کادر درمان قم مثبت شده است.

در همین حال طی شبانه روز گذشته 10 تَن که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت بود جان خود را از دست داده اند.

شرایط کرونا در قم از روز بیستم شهریورماه و به دنبال افزایش قابل توجه بیماران و مبتلایان این بیماری فوق قرمز شده است.

ویروس کرونا، موسوم به کووید 19 اواسط ماه دسامبر سال گذشته (24 آذر 98) در شهر ووهان واقع در مرکز چین گزارش شد ابتدا از این بیماری به عنوان ذات الریه نام برده می شد، اما کمیسیون ملی بهداشت چین در 30 دسامبر سال 2019 (9 دی 98) به صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین بیان کرد.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در خصوص ویروس کرونا می توانند با شماره تلفن های 4030، 3136 و 190 تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه نمایند.

همه ایرانیان می توانند با مراجعه به سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده، گام بلندی در ارتقای سلامت جامعه و شکست ویروس کرونا بردارند. /

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بدرقه شهید خدمت در بیمارستان شهدای قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بدرقه شهید خدمت در بیمارستان شهدای قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید