توتی: پسرم را به لاتزیو نمی فرستم

به گزارش وبلاگ ایران 90، فرانچسکو توتی تأکید کرد اگر روزی باشگاه لاتزیو خواستار به خدمت دریافت فرزند او باشد، به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی خواهد داد.

توتی: پسرم را به لاتزیو نمی فرستم

توتی چندی پیش با بیان اینکه سد راه پیوستن فرزندش کریستین - کسی که در حال حاضر در آموزشگاه باشگاه رم بازی می نماید - به لاتزیو نمی گردد، گروهی از طرفداران رم را ناراحت کرد چرا که آنها انتظار داشتند که توتی فرزندش را هم مجاب کند پا در جای پای پدر گذاشته و به تیم اصلی باشگاه رم ملحق گردد.

ستاره 10 سابق جالوروسی اما اکنون صحبت های اخیرش را تصحیح نموده و شرح داد که امکان ندارد روزی کریستین برای لاتزیو بازی کند.

او در یک گفت و گوی زنده اینستاگرامی با آلساندرو دل پیرو، ستاره سابق یوونتوس گفت: من گفتم که اگر به عنوان یک مدیر برنامه فعالیت داشته باشم و باشگاه هایی مانند میلان، لاتزیو یا یوونتوس برای جذب کریستین با من تماس بگیرند جواب شان را خواهم داد اما نگفتم چه جوابی. به هر حال کریستین مانند خود من است. او هم همان جوابی را می دهد که من می دهم و آن هم نه است. من آنقدر احمق نیستم که کریستین را به لاتزیو ببرم. واقعاً باور می کنی که من چنین کاری می کنم؟

توتی چندی پیش اعتراف کرد با اینکه هنوز از دست مالکان باشگاه رم دل خوشی ندارد، او را به آموزشگاه این باشگاه می برد اما خودش وارد مرکز تمرینی این باشگاه نمی گردد.

منبع: فرارو

به "توتی: پسرم را به لاتزیو نمی فرستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توتی: پسرم را به لاتزیو نمی فرستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید