کوشش ویژه سپاهان برای بازگرداندن حاج صفی

به گزارش وبلاگ ایران 90، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در کوشش است تا احسان حاج صفی را به این تیم اصفهانی بازگرداند.

کوشش ویژه سپاهان برای بازگرداندن حاج صفی

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ایران 90، مسئولان باشگاه سپاهان در راستای تقویت این تیم برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر درصدد جذب احسان حاج صفی بازیکن تراکتور هستند.

سپاهانی ها زمانی که حاج صفی از فوتبال اروپا به ایران برگشت، کوشش زیادی کردند تا وی را جذب نمایند، اما این بازیکن راهی تراکتور شد. حالا در شرایطی که حاج صفی تا خاتمه فصل جاری با تراکتور قرارداد دارد، سپاهانی ها در کوشش هستند تا شاید کاپیتان تیم ملی را به خدمت بگیرند.

با توجه به نزدیک بودن اتمام قرارداد حاج صفی با باشگاه تراکتور، مسئولان سپاهان امیدوارند که باشگاه تبریزی با در نظر دریافت سود اقتصادی، با جدایی این بازیکن موافقت کند. البته باشگاه تراکتور در این زمینه باید نظر رسول خطیبی سرمربی جدیدش را جویا گردد، ولی از اصفهان خبر می رسد که محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان شدیداً در کوشش است تا این انتقال عملی گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ایران 90 بخوانید. (کلیک کنید)

این احتمال هم وجود دارد که در جریان انتقال حاج صفی از تراکتور به سپاهان، بحث تبادل بازیکن هم توسط دو باشگاه مطرح گردد. باید منتظر ماند و دید که در نهایت سپاهان پیروز به بازگرداندن حاج صفی خواهد شد یا اینکه این اتفاق در فصل آینده رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کوشش ویژه سپاهان برای بازگرداندن حاج صفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ویژه سپاهان برای بازگرداندن حاج صفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید