اعطای 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خراسان شمالی

به گزارش وبلاگ ایران 90، خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی از اعطای 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در استان خبرداد.

اعطای 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خراسان شمالی

امین خوش قامت در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ایران 90 اظهارکرد: از ابتدای امسال تا به امروز این صندوق 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در بخش مشاغل خانگی، خود اشتغالی، پشتیبانی و برند به متقاضیان پرداخت نموده است.

وی ادامه داد: با توجه به سفر هیات دولت به استان، 80 میلیارد ریال تسهیلات نیز در پاسخ به نامه های مردمی مبنی بر ایجاد اشتغال به افراد اعطا شده است.

خوش قامت اضافه نمود: طی تفاهم نامه با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به روستاهای هدف گردشگری در موضوع بوم گردی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می گردد.

وی با اشاره به اینکه ناوگان حمل و نقل روستایی استان نوسازی می گردد، اظهار داشت: براساس قرار داد با سازمان راهداری و حمل و نقل و جاده ای، به ناوگان روستایی استان به منظور نوسازی خودروهای خود تسهیلات مناسبی اعطاء و به زودی رانندگان خودروهای جدید خود را تحویل می گیرند.

خوش قامت در جهت حمایت از برندها در استان یادآورشد: هم اکنون در سطح استان به دو برند شیر عسل و پاندورا تسهیلات به منظور بازگشایی نمایندگی در مرکز استان اعطا شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعطای 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید