ادامه جنگ آرسنال و اوزیل با اخراج ستاره آلمانی از لیگ برتر

به گزارش وبلاگ ایران 90، باشگاه آرسنال در ادامه جنگی که با ستاره آلمانی اش شروع نموده است، او را از حضور در لیگ برتر انگلیس محروم کرد.

ادامه جنگ آرسنال و اوزیل با اخراج ستاره آلمانی از لیگ برتر

به گزارش وبلاگ ایران 90، باشگاه آرسنال نام مسعوت اوزیل را از فهرست 25 نفره بازیکنان خود برای رقابت های فصل جاری لیگ برتر انگلیس حذف کرد.

آرسنال که در بازار جابجایی تابستانی تمام کوشش خود را برای متقاعد کرد اوزیل نسبت به ترک این تیم و خلاص شدن از پرداخت حقوق نجومی او انجام داد، پیش از این نام او را در فهرست بازیکنانش در لیگ اروپا قرار نداد و اکنون هم نام او را از فهرست 25 نفره توپچی ها در لیگ برتر حذف نموده است.

این بدان معنا است که اوزیل تا ماه فوریه نخواهد توانست برای آرسنال در لیگ برتر بازی کند و مشخص نیست که در آن موقع هم کادر فنی دوباره نام او را به فهرست برگرداند.

اوزیل که سال جاری هفتمین فصل حضورش در آرسنال را تجربه می نماید، با وجود قرار نداشتن در لیستی که باشگاه آرسنال امروز (دوشنبه) به سازمان لیگ برتر انگلیس ارائه کرد، همچنان حقوقش که هفته ای 350 هزار پوند در هفته است را خواهد گرفت. به این ترتیب تا ماه فوریه تنها این شانس را دارد که در جام های اتحادیه و حذفی برای آرسنال بازی کند.

اوزیل که تا خاتمه فصل جاری با آرسنال قرارداد دارد، آخرین بازی اش برای این تیم را در جریان پیروزی خانگی مقابل وستهام، آخرین بازی توپچی ها قبل از وقفه 4 ماهه لیگ برتر به خاطر شیوع کرونا انجام داد و بعد از آن در هیچ تورنمنتی برای آرسنال به میدان نرفته است. ظاهراً اصرار او به ماندن در آرسنال با وجود دریافت چند پیشنهاد، سبب شده است که باشگاه هم به شیوه خود درصدد تلافی باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ایران 90 بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ادامه جنگ آرسنال و اوزیل با اخراج ستاره آلمانی از لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه جنگ آرسنال و اوزیل با اخراج ستاره آلمانی از لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید