اجرای نمایشی ویژه بچه ها و نوجوانان

به گزارش وبلاگ ایران 90، نمایش سارا و ماه ویژه بچه ها و نوجوانان به میزبانی خانه موزه استاد انتظامی به روی صحنه می رود.

اجرای نمایشی ویژه بچه ها و نوجوانان

به گزارش وبلاگ ایران 90،طبق گزارش رسیده، نمایش سارا و ماه به نویسندگی میترابیات و کارگردانی سید محمد طاهری راد از روز 10 آذرماه الی 30 آذر ماه از ساعت 17 در خانه موزه استاد انتظامی بر روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان نمایش آمده است، نمایش سارا و ماه که بر گرفته از داستان عامیانه (فولکلوریک) و قدیمی ماه پیشونی است ؛ حکایت دختری به نام ساراست که با نامادری و ناخواهری خود ثریا ، زندگی میکند. یکی از روزها که طبق معمول نامادری سارا را راهی صحرا می نماید تا پنبه بچیند و برای زن آقا نخ ریسی کند بادی می وزد و اتفاقاتی می افتد که ...

در این اثر نمایشی نگین السادات طاهری راد، سارینا عمادی، فراز علییزدانی، عسل نقاده، نازنین زهرا بابائیان، تینا وطن خواه، رونیتا حیدری، ساینا رضایی، غزل دلشاد، لاوین خاسب ایفای نقش می نمایند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان فاطمه واشقانی فراهانی دستیار کارگردان ، برنامه ریز ، روابط عمومی و طراح پوستر و بروشور ، منشی صحنه و عکاس مریم طایفه آزادی ، آهنگساز و تنظیم نماینده امید اسکندر، نوازنده ضرب مهران تخته بر ، امور نور و صدامحمد تقی واشقانی فراهانی ، امور هماهنگی و فراوری لیلا شریفی زنجانی، طراحی صحنه و لباس ، ساخت تیزر و جلوه های بصری سید محمد طاهری راد ، مشاور امور رسانه ایو تبلیغات حسین واشقانی فراهانی اشاره نمود.

علاقه مندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت تیوال به نشانی https://www.tiwall.com مراجعه نمایند و با حضور در خانه موزه استاد انتظامی به نشانی خیابان اندرزگو (قیطریه)، شرق به غرب، روبروی بلوار کاوه، خیابان احمدی، پ28از گیشه بلیط تهیه نموده یا برای رزرو با شماره 09129056022 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرای نمایشی ویژه بچه ها و نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای نمایشی ویژه بچه ها و نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید